Davson sdružení podnikatelů

Kyjevská 307/13, 625 00 Brno Starý Lískovec, tel./fax: 547 241 544, e-mail: info@davson-ploty.cz


Davson - montáže oplocení a bran ma klíč
Novinky

Poskytované služby

Dbáme na kvalitu použitých materiálů, zaměstnáváme spolehlivé a zkušené řemeslníky. Budujeme své dobré jméno na kvalitě poskytovaných služeb. Vždy dodržujeme termíny. K oplocení používáme různé materiály – dřevo, železo, beton, kámen aj.

 

Kontakt

Davson Brno

Fa Davson - ploty
Sevastopolská 7
Starý Lískovec Brno 625 00

Tel : 513 033 866
Mobil: 603 54 56 23
E-mail:

ploty-davson@seznam.cz

 

 

 

IČ: 665 88 014    DIČ: CZ7604253888

Živnostenský list vydán 6.3 1998,Živnostenským úřadem města Brna Malinovského náměstí 3,Brno 601 67 , Č.EV. 370 200-2110509-00

Brány Brno

Už jste si vybrali plot, který se hodí k Vašemu domu a pozemku, ale ještě Vám chybí brána nebo branka? Naše společnost DAVSON splní i nejnáročnější požadavky na výrobu a montáž bran a branek

foto

Výroba a montáž bran dle představy zákazníka nebo dle našeho návrhu. Brány přizpůsobíme k různým druhům oplocení a dáné funkci. Výroba atypických bran a branek. Brány lze povrchově upravit  pozinkováním, poplastováním a lakováním speciálními barvami dle přání. 

Brány se vyrábí jednokřídle, dvoukřídlé, posuvné a ty se dělí na dvě kategorie samonosné a posuvné po kolejnici. Na všechny brány lze namontovat elektrický pohon na dálkové ovládání.

Branky různých šířek s kováním na fab, montáž schránek. 

Brány a branky ke všem typům plotů

Stavíte či rekonstruujete dům v Brně a okolí? Nebo jen měníte oplocení? Pak budete potřebovat i odpovídající vjezdovou bránu a přístupovou branku. Firma Davson – ploty vám dodá různé typy bran a branek včetně atypických. Vyberte si u nás bránu jednokřídlou, dvoukřídlou či posuvnou, která působí esteticky a je vysoce funkční, odolná a praktická. Díky širokému výběru povrchových úprav jsou všechny naše brány nenáročné na údržbu. Veškeré brány mohou mít elektrický pohon.

Rádi vám z plotem , bránou , brankou poradíme , přijedeme na místo , zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení .

Brány

Už jste si vybrali plot, který se hodí k Vašemu domu a pozemku, ale ještě Vám chybí brána nebo branka? Naše společnost DAVSON splní i nejnáročnější požadavky na výrobu a montáž bran a branek

Výroba a montáž bran dle představy zákazníka nebo dle našeho návrhu. Brány přizpůsobíme k různým druhům oplocení a dáné funkci. Výroba atypických bran a branek.

Brány lze povrchově upravit pozinkováním, poplastováním a lakováním speciálními barvami dle přání.

 

Brány se vyrábí jednokřídle, dvoukřídlé, posuvné a ty se dělí na dvě kategorie samonosné a posuvné po kolejnici.

Na všechny brány lze namontovat elektrický pohon na dálkové ovládání.

Branky různých šířek s kováním na fab, montáž schránek.
 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies