Brány Brno

Už jste si vybrali plot, který se hodí k Vašemu domu a pozemku, ale ještě Vám chybí brána nebo branka? Naše společnost DAVSON splní i nejnáročnější požadavky na výrobu a montáž bran a branek

foto

Výroba a montáž bran dle představy zákazníka nebo dle našeho návrhu. Brány přizpůsobíme k různým druhům oplocení a dáné funkci. Výroba atypických bran a branek. Brány lze povrchově upravit  pozinkováním, poplastováním a lakováním speciálními barvami dle přání. 

Brány se vyrábí jednokřídle, dvoukřídlé, posuvné a ty se dělí na dvě kategorie samonosné a posuvné po kolejnici. Na všechny brány lze namontovat elektrický pohon na dálkové ovládání.

Branky různých šířek s kováním na fab, montáž schránek. 

Brány a branky ke všem typům plotů

Stavíte či rekonstruujete dům v Brně a okolí? Nebo jen měníte oplocení? Pak budete potřebovat i odpovídající vjezdovou bránu a přístupovou branku. Firma Davson – ploty vám dodá různé typy bran a branek včetně atypických. Vyberte si u nás bránu jednokřídlou, dvoukřídlou či posuvnou, která působí esteticky a je vysoce funkční, odolná a praktická. Díky širokému výběru povrchových úprav jsou všechny naše brány nenáročné na údržbu. Veškeré brány mohou mít elektrický pohon.

Rádi vám z plotem , bránou , brankou poradíme , přijedeme na místo , zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení .

Kontaktní informace

Fa Davson - ploty

Sevastopolská 7, Starý Lískovec Brno 625 00

IČ: 66588014

DIČ: CZ7604253888

Živnostenský list vydán 6.3 1998,Živnostenským úřadem města Brna Malinovského náměstí 3,Brno 601 67 , Č.EV. 370 200-2110509-00