Ploty Brno -  Davson

Ploty Brno -  Davson  

Plot je nedílnou součástí domu , dokáže nás ochránit před okolím , ale stává se i významným estetickým prvkem . Vždy je důležité sladit jeho styl z domem . Naše firma nabízí různé druhy oplocení dřevěné , neprůhledné , plastové , pletivo , dřevoplastové , průmyslové , okrasné .Pokuď zvolíte ke svému domu určitý plot , ve stejném stylu by měla být branka či brána .

Návrhy a realizace oplocení

Oplocení je nejen důležitým bezpečnostním prvkem, který chrání pozemky a objekty před vstupem nepovolaných osob, ale také estetickou součástí rodinného bydlení, průmyslového či sportovního areálu. Firma Davson – ploty realizuje oplocení objektů a pozemků nejen v Brně a okolí, ale po celé České republice. Navrhneme a vybudujeme ploty z drátěného pletiva, dřevěné, plastové, kovové či dřevoplastové ploty. Dodáme vám vhodné vzpěry a sloupky, ale i brány a branky.

Rádi vám z plotem , bránou , brankou poradíme , přijedeme na místo , zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení .

Kontaktní informace

Fa Davson - ploty

Sevastopolská 7, Starý Lískovec Brno 625 00

IČ: 66588014

DIČ: CZ7604253888

Živnostenský list vydán 6.3 1998,Živnostenským úřadem města Brna Malinovského náměstí 3,Brno 601 67 , Č.EV. 370 200-2110509-00