Davson sdružení podnikatelů -> Zámková dlažba

Zámková dlažba

Naše firma začala provádět zámkovou dlažbu a betonovou plošnou dlažbu, protože bylo potřeba s koordinovat práce kolem oplocení, vjezdu, chodníku, teras a zabudováním el. proudu pro brány na el. pohon.

Dokážem při budování oplocení i zvládnout práce, které nasledně navazují nebo je potřeba zabudovat před montáží oplocení a dokážeme je spolu provázat k spokojenosti zákazníka.

Většinou se to týká firemních areálu kde řešíme brány s vjezdem a reprezentativním oplocením a zámkovou dlažbou v areálu.

Rodiných domu, novostaveb kde se řeší oplocení s pochůznými plochami a okapovými chodníky až po vjezdy do garáží. 

Jsme schopni instalovat topné rohože pod zámkovou dlažbu  , aby vaše chodníky a vjezdy v zimním období neklouzaly .

Profesionální pokládka zámkové dlažby

Současně s oplocením pozemků u rodinných domů, průmyslových areálů i sportovišť je často třeba řešit i terénní úpravy a dláždění vybraných ploch a přístupových cest. Nabízíme proto komplexní služby včetně pokládky zámkové dlažby, abychom vám ušetřili náklady i čas a umožnili dobrou koordinaci jednotlivých prací. Plánujete-li kromě nového plotu také zámkovou dlažbu na parkovišti, chodnících, u vjezdu do garáže, můžete se spolehnout na služby firmy Davson – ploty z Brna.

Rádi vám z plotem , bránou , brankou poradíme , přijedeme na místo , zaměřímě a navrhneme nejlepší a nejlevnější řešeni vašeho oplocení .

Kontaktní informace

Fa Davson - ploty

Sevastopolská 7, Starý Lískovec Brno 625 00

IČ: 66588014

DIČ: CZ7604253888

Živnostenský list vydán 6.3 1998,Živnostenským úřadem města Brna Malinovského náměstí 3,Brno 601 67 , Č.EV. 370 200-2110509-00